NH Collection Eindhoven Centre viert 10-jarig bestaan van hotelmerk met ontbijtgerecht van Michelinchef
NH Collection Hotels & Resorts, onderdeel van Minor Hotels, viert dit jaar zijn 10-jarig jubileum. Om deze mijlpaal te markeren, werkt het merk samen met tien Michelin-chefs om de exclusieve 'Signature Breakfast Constellation Edition' te introduceren dat lokale ingrediënten eert. Elk gerecht wordt geserveerd met een bijpassend drankje en is de komende maanden, tot oktober 2025, beschikbaar bij de geselecteerde hotels. Deze culinaire viering vindt plaats bij tien NH Collection hotels wereldwijd en benadrukt een van de belangrijkste pijlers van het merk: gastronomie.
Michelinchef Yuri Wiessen
Het ontbijtgerecht dat Michelinchef Yuri Wiessen creëerde voor NH Collection Eindhoven Centre
Culinaire topbeleving bij NH Collection Eindhoven Centre
NH Collection Eindhoven Centre brengt de 'Signature Breakfast Constellation Edition' naar Nederland. De Nederlandse bijdrage komt van de gerenommeerde chef Yuri Wiesen van Restaurant Wiesen in Eindhoven, bekroond met een Michelin-ster.Eindhoven, een stad bekend om innovatie en design, vormt de perfecte setting voor deze culinaire samenwerking. Wiesen heeft met zijn verfijnde en creatieve stijl speciaal voor NH Collection Eindhoven Centre een exclusief ontbijtgerecht ontwikkeld: gerookte Schotse zalm op briochetoast, geserveerd met een kwartelei, waterkers en een romige Hollandaisesaus. Dit bijzondere gerecht wordt vergezeld door een glas NH Collection 10th Anniversary Cava, wat gasten een feestelijke start van de dag garandeert.
NH Collection Crillon
In A Coruña heeft de met twee Michelin-sterren bekroonde chef Javier Olleros (Culler de Pau, O Grove, Pontevedra) een gerecht gecreëerd voor NH Collection A Coruña Finisterre.
Topchefs en hun creaties
Drie van de deelnemende hotels bevinden zich in Spanje. In A Coruña heeft de met twee Michelin-sterren bekroonde chef Javier Olleros (Culler de Pau, O Grove, Pontevedra) een gerecht gecreëerd voor NH Collection A Coruña Finisterre. In Madrid kunnen gasten in NH Collection Madrid Palacio de Tepa genieten van een creatie van Paco Roncero, chef van zijn gelijknamige tweesterrenrestaurant in het iconische NH Collection Real Casino de Madrid. In Cáceres serveert NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo een exclusief gerecht van de met een Michelin-ster bekroonde chef Alejandro Hernández Talavante (Versátil).
Mikael von Lüders (restaurant Finnjävel) creëerde het gerecht voor NH Collection Helsinki
Ook elders in Europa zetten topchefs hun culinaire handtekening onder bijzondere ontbijtgerechten. Hieronder vallen Nicolai Nørregaard (Kadeau, 2 Michelin-sterren, Kopenhagen), Mikael von Lüders (restaurant Finnjävel, 1 Michelin-ster, Helsinki), Iside de Cesare (La Parolina, 1 Michelin-ster, Trevinano) en Ciro Scamardella (Pipero, 1 Michelin-ster, Rome). De ontbijtgerechten in Latijns-Amerika staan op naam van twee culinaire grootheden: Luciano García, een vooraanstaande patissier en eigenaar van restaurant García in Buenos Aires, en Mikel Alonso, bekend van restaurant Biko in Mexico-Stad.
Een wereldreis aan smaken
De Signature Breakfast Constellation Edition biedt een unieke culinaire reis langs NH Collection Hotels. Javier Olleros heeft in A Coruña een gerecht ontwikkeld met Galicische eieren en kazen: een zacht gegaard ei met broodkruim en gerookte kaascrème. Paco Roncero verrast in Madrid met olie-broodtoast met komkommer, miso-yoghurt, Parmezaanse kaas en parels van extra vierge olijfolie. In Cáceres serveert Alejandro Hernández een langzaam gegaard scharrelei met geconfijte ham, Iberische hamjus en krokante broodkruimels. In Rome presenteert Ciro Scamardella een 65°C-ei met pecorinoroom, moronefilet en een krokante wafel. In Milaan combineert Iside de Cesare een luchtig eiwitschuim met knapperige eidooier, broccolicrème en guanciale.
Nicolai Nørregaard brengt in Kopenhagen een toast met koud gerookte Bornholmse zalm, vlierbloesemboter en een honing-pruimenglazuur.
Ook in Scandinavië en Mexico zijn de gerechten een ode aan lokale ingrediënten. Nicolai Nørregaard brengt in Kopenhagen een toast met koud gerookte Bornholmse zalm, vlierbloesemboter en een honing-pruimenglazuur. Mikael von Lüders viert de Finse keuken met een traditionele 'Röpörieska' flatbread met gerookte zalm en een 64°C gepocheerd ei. In Mexico-Stad legt Mikel Alonso de focus op varkensvlees met truffelvarkenslapjes, gepocheerd ei en Iberische room. Luciano García in Buenos Aires verrast met krokante rösti, gerookte auberginecrème, gepekelde courgette en gerookte forel.
Ontdek de ultieme zomerse kunstreis met Art Fix: ‘On y Va! South of France ’25’
Art Fix lanceert de ultieme gids voor kunstliefhebbers: ‘On y Va! South of France ’25’, een zorgvuldig samengestelde route langs de 35 meest inspirerende kunstlocaties aan de Franse Rivièra en in de Provence. Van iconische musea en beeldentuinen tot verborgen galeries en designhotels – deze zomerse art roadtrip is een uitnodiging om kunst, cultuur en landschap te beleven als nooit tevoren.
Louis Vuitton Saint-Tropez opent opnieuw met sterrenchef-duo Donckele & Frédéric
Met het zomerseizoen in aantocht opent Louis Vuitton opnieuw de deuren van het gastronomische restaurant bij Hotel White 1921, gelegen aan de iconische Place des Lices. Onder leiding van sterrenchef Arnaud Donckele en patissier Maxime Frédéric biedt de locatie een verfijnde en creatieve culinaire ervaring, geïnspireerd op het zonnige zuiden en uitgevoerd met de nieuwste Louis Vuitton-tafelcollectie.