Spicy Chef Events – Michelinchef Soenil Bahadoer nu te boeken voor jouw event
Zin in sterren op je event? Met Spicy Chef Events brengt Soenil Bahadoer, bekend van tweesterrenrestaurant De Lindehof en nieuwkomer Gem, zijn gedurfde signatuur naar festivals, diners en high-end evenementen. In samenwerking met Garçons Group lanceert hij een uniek cateringconcept waar haute cuisine en soul food samenkomen – zonder stijf gedoe.
Spicy Chef Events is ontwikkeld in samenwerking met Garçons Group, het team achter onder andere Essense Food & Events. Oprichters Jeroen Robberegt en Jasper Gronert bewezen in korte tijd dat culinaire events spannender, persoonlijker én verleidelijker dan ooit kunnen zijn. Weg met stijve etiquette of een onpersoonlijk buffet, hier draait het om oprechte warme gastvrijheid met uitgesproken smaken en een ervaring die net zo veel zegt als het menu zelf.
Kies uit drie formules: een elegant sit-down diner, een verfijnd walking dinner of karaktervol streetfood in foodtruck-stijl. Altijd met Surinaams-Hindoestaanse spice, Franse finesse en een persoonlijke touch.
Spicy Chef Events is hier te boeken voor een event met smaak, pit en culinaire flair.
lees ook
Frikandel Specialer verbindt Oranjezomer met duurzame foodtrend
Terwijl Nederland klaar is voor een zomer vol voetbal, terrasavonden en bijeenkomsten rond het scherm, krijgt ook een van de bekendste snacks van het land een nieuwe interpretatie. Crisp en pluimveehouderij Oranjehoen introduceren de Frikandel Specialer, een hybride frituursnack die de sfeer van de Oranjezomer combineert met een eigentijdse kijk op voedselproductie.
24H Chefs haalt €315.000 op voor War Child en Prinses Máxima Centrum
De zesde editie van 24H Chefs heeft een recordbedrag van €315.000 opgeleverd voor War Child en het Prinses Máxima Centrum. Tijdens de 24 uur durende culinaire benefietmarathon in restaurant Ciel Bleu van Hotel Okura Amsterdam kwamen tientallen topchefs, partners en gasten samen om geld in te zamelen voor kinderen die extra steun nodig hebben. Daarmee werd €120.000 meer opgehaald dan tijdens de vorige editie.
Op 10 juni 2026 komt de Nederlandse gastronomische wereld samen in de Legends Lounge voor een bijzonder benefiet ten bate van Blanche Vinke. Onder leiding van de familie Vinke en Les Patrons Cuisiniers zetten tientallen Michelinchefs, artiesten en ambassadeurs zich belangeloos in om geld in te zamelen voor een noodzakelijke medische behandeling.