Enjoy a classy cocktail hour with Johnnie Walker Black Ruby
Johnnie Walker – wereldwijd de nummer één in Scotch whisky – voegt een opvallend hoofdstuk toe aan zijn iconische Black Label-collectie: Johnnie Walker Black Ruby. Deze nieuwe, blijvende expressie is een elegante en krachtige blend met uitgesproken fruitige tonen en een fluweelzachte zoetheid, gecreëerd onder leiding van Master Blender Dr. Emma Walker.
Johnny Walker Black Ruby
Black Ruby whisky is geïnspireerd op het klassieke karakter van Black Label, maar vertaalt dat DNA naar een gedurfde, hedendaagse blend – ontwikkeld voor de moderne liefhebber én de cocktailcultuur van nu.
De complexiteit van Johnnie Walker Black Ruby komt voort uit de harmonie tussen de beroemde “Four Corners” distilleerderijen. Highland whisky’s zoals Clynelish zorgen voor een romige basis, terwijl Glenkinchie en Cameronbridge uit de Lowlands zorgen voor zachte vanille- en fruittonen. Speyside’s Cardhu levert rijpe bessennuances, en Caol Ila uit Islay voegt een verfijnde rokerigheid toe die het geheel in balans brengt.
Het resultaat? Een rijke smaakexplosie met tonen van framboos, braam, honing en subtiele hints van vijg, pruim en kruidigheid. Een whisky die zowel neat als in spannende cocktails tot zijn recht komt.
#GetRubyWithMe Mixologist en World Class winnaar Ben Lobos tipt de Black Ruby Highball. Een simpele variant van een Japanse klassieker, die makkelijk thuis te maken is. Een elegante cocktail die verfrissend is en vol karakter zit.
Ingrediënten:
• 50 ml Johnnie Walker Black Ruby • 20 ml limoensap • 20 ml honingsiroop • 100 ml sodawater • IJsblokjes
Bereidingswijze: voeg alle ingrediënten samen en roer zachtjes tot alles perfect gemixt is. Garneer met honingraat of een schijfje limoen en serveer in een longdrinkglas.
Of bezoek een van de hotspots waar je een heerlijke Black Ruby-cocktail kunt proeven Denk aan een rooftopbar of de lobby van een prachtig hotel met fluwelen banken.
◦ Ventuno Skylounge: stijlvol, bruisend en met een spectaculair uitzicht over de stad.
◦ Bar TwentySeven: intiem, luxueus en ideaal voor een avond die net zo sprankelt als je cocktail.
◦ Duke of Tokyo: een karaokebar met een Japanse twist. De ideale plek om je avondje stappen te eindigen of juist te beginnen.
◦ Door 74: De geheime deur naar de beste cocktails van Amsterdam.
Bockbier, wild en lokale ambachten bepalen op zaterdag 17 oktober het straatbeeld van Heerde. Tijdens de Bockbier & Wilddag staat het centrum van het Veluwse dorp een middag lang in het teken van smaken en tradities die bij de herfst horen.
Geen tafelreservering, maar gewoon aanschuiven in eigen huis. Tweesterrenchef Dick Middelweerd van De Treeswijkhoeve ontwikkelde voor de Marqt-keuken van Ekoplaza twee verse maaltijden waarin groenten en uitgesproken smaken de hoofdrol spelen.
Sterrenchef Sidney Schutte keert in december terug naar Amsterdam met een nieuw restaurant. In The College Hotel opent hij The Gym by Sidney Schutte, waar hij zijn keuken bewust losser en toegankelijker maakt: puur koken, krachtige smaken en de vrijheid om à la carte te eten.