Van 2 tot en met 12 oktober vindt de 22ste editie van Afrovibes Festival plaats in Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Haarlem en Den Haag. Het festival toont actuele dans, theater en muziek van makers uit het Afrikaanse continent en de Afrikaanse diaspora in Europa en Nederland.
Rosewood Amsterdam geeft restaurant Eeuwen een duidelijke mediterrane richting. Het nieuwe menu draait om shared dining, seizoensproducten en ontspannen avonden op het terras, midden in de Amsterdamse grachtengordel.
Dit voorjaar introduceert Tivoli Doelen Amsterdam een serie exclusieve Rembrandt experiences. In het historische hart van Amsterdam komen kunst, historie en beleving samen in workshops en tours die bezoekers actief betrekken bij het leven en werk van de meester.
In RIJKS® vindt op 13 en 14 juni een uitzonderlijke culinaire samenwerking plaats. Executive chef Joris Bijdendijkontvangt Sachin Poojary, chef van INDDEE, dat in korte tijd twee Michelinsterren behaalde.