Wijnwandelingen met wellnessfactor: SEELEITEN Lake Spa Hotel
In oktober staat de druif centraal bij SEELEITEN Lake Spa Hotel in Caldaro in Zuid-Tirol. Met het arrangement Wijn.Wandelen.Wellness, te boeken van 19 oktober tot 2 november, ervaren gasten het authentieke Zuid-Tiroolse levensgevoel tussen wijngaard, wijnkelder, wellness en wandelen.
Op het programma: begeleide wandelingen, een rondleiding door de wijnkelder van de familie Moser met proeverij, een traditionele Törggele-avond én een bijzondere degustatie van wijnrariteiten onder begeleiding van sommelier Florian.
Daarbovenop: volop tijd om te ontspannen in het royale adults only spa-gedeelte. Het arrangement is vanaf 968 euro per persoon voor vier nachten, inclusief ¾ pension te reserveren.
SEELEITEN is het meest zuidelijke vijfsterrenhotel van Zuid-Tirol, een mediterane en stijlvolle hideaway direct aan Lago di Caldaro, met een eigen wijngaard, privéstrand en mediterrane tuinen.
MR MARVIS en WWF-NL bundelen hun krachten voor de bescherming van de sneeuwluipaard in Mongolië. Het Amsterdamse modemerk draagt in 2026 €100.000 bij aan het natuurbeschermingsprogramma en lanceert daarnaast een limited-edition sjaal van gerecyclede wol en gerecyclede cashmere.
CHANEL brengt het vakmanschap van le19M dit najaar naar twee podia. Terwijl in Parijs het 90-jarige Maison Michel centraal staat, opent in Shanghai een groots project waarin Franse Métiers d’art en hedendaagse Chinese creatie elkaar ontmoeten.
Van oorbel tot architectuur: Tweek Eek vergroot zijn ontwerpwereld tijdens Paris Fashion Week radicaal uit. Met The Metal House transformeert het Nederlandse label industrieel restmateriaal van VDL Groep tot een compleet huis vol design, kunst en sieraden.