Patricia Urquiola's premium badkamercollectie Balcoon voor het moderne middensegment
Voor liefhebbers van hoogwaardig badkamerdesign is er goed nieuws: topontwerper Patricia Urquiola introduceert Balcoon, een elegante en toegankelijke collectie badkamersanitair, speciaal ontwikkeld voor het premium middensegment.
Voor liefhebbers van hoogwaardig badkamerdesign is er goed nieuws: topontwerper Patricia Urquiola introduceert Balcoon, een elegante en toegankelijke collectie badkamersanitair, speciaal ontwikkeld voor het premium middensegment.
Tijdloos minimalisme met een ziel
Balcoon is een krachtig statement in tijdloos design: een combinatie van eenvoudige geometrie, warme materialen en natuurlijke kleuren, afgewerkt op een niveau dat normaal enkel in het hogere segment te vinden is. Van sculpturale wastafels en innovatieve meubels tot duurzame inbouwbaden en verfijnde kranen – elke lijn ademt de kenmerkende esthetiek van Urquiola: subtiel, doordacht en nooit vluchtig.
Design dat verder gaat dan trends
Balcoon is ontworpen om generaties mee te gaan. De materialen en kleuren zijn bewust gekozen om voorbij vluchtige mode te kijken, en de collectie sluit perfect aan bij zowel hedendaagse residentiële badkamers als exclusieve projectinrichtingen.
Patricia Urquiola's Balcoon keramische, rimless-wc's en bidets, met een DuraShield®-coating die bacteriën actief elimineert en schoonmaken vergemakkelijkt.
Balcoon X005 Vanity Unit Terracina BA9063 Lava Clay Terra
Functionele elegantie en duurzame innovatie
Elke component in de Balcoon-serie combineert design met gebruiksgemak. Denk aan slimme opbergoplossingen, intuïtieve ergonomie en onderhoudsvriendelijke oppervlakken. De gebruikte technieken – zoals DuraShield® – onderstrepen Urquiola’s visie: schoonheid is pas echt waardevol als het duurzaam en functioneel is.
Balcoon by Patricia Urquiola is vanaf nu verkrijgbaar via geselecteerde dealers. Voor meer informatie, bezoek duravit.nl.
Simple Flair lanceert ‘Simple Flair Apartment’ in The Greenwich, Manhattan tijdens NYCxDesign 2025
Het toonaangevende Italiaanse creatieve bureau Simple Flair breidt zijn invloed uit naar de VS met de opening van het Simple Flair Apartment in The Greenwich Manhattan, een iconisch gebouw ontworpen door Rafael Viñoly. De lancering vindt plaats tijdens NYCxDesign 2025 en markeert een belangrijke stap in de internationale expansie van het bureau, dat bekend staat om zijn vooruitstrevende visie op design en merkstrategie.
De Japanse ontwerper Kazushige Miyake heeft voor Blomus een aantal interieur items ontworpen. Miyake heeft een duidelijke voorkeur voor het eenvoudige, het ongekunstelde. Hij gelooft dat elk object zijn eigen, unieke vorm heeft – een vorm die niet alleen de fysieke aanwezigheid omvat, maar ook de omringende sfeer, de aura en het effect op de mensen die het gebruiken.
Breng je graag tijd door in de tuin? Waarschijnlijk staat je garage of tuinhuisje dan vol met gereedschap en andere spullen voor je buitenruimte. Denk aan een grasmaaier, tuinset en mooie plantenpotten. De kosten hiervan kunnen behoorlijk oplopen. Het liefst bescherm je ze tegen schade en diefstal, bijvoorbeeld door ze veilig op te bergen. Maar als het toch misgaat, is het wel zo fijn als alles goed verzekerd is. In dit artikel vertellen we je daarom meer over het verzekeren van je buitenplaats.