Patricia Urquiola's premium badkamercollectie Balcoon voor het moderne middensegment
Voor liefhebbers van hoogwaardig badkamerdesign is er goed nieuws: topontwerper Patricia Urquiola introduceert Balcoon, een elegante en toegankelijke collectie badkamersanitair, speciaal ontwikkeld voor het premium middensegment.
Voor liefhebbers van hoogwaardig badkamerdesign is er goed nieuws: topontwerper Patricia Urquiola introduceert Balcoon, een elegante en toegankelijke collectie badkamersanitair, speciaal ontwikkeld voor het premium middensegment.
Tijdloos minimalisme met een ziel
Balcoon is een krachtig statement in tijdloos design: een combinatie van eenvoudige geometrie, warme materialen en natuurlijke kleuren, afgewerkt op een niveau dat normaal enkel in het hogere segment te vinden is. Van sculpturale wastafels en innovatieve meubels tot duurzame inbouwbaden en verfijnde kranen – elke lijn ademt de kenmerkende esthetiek van Urquiola: subtiel, doordacht en nooit vluchtig.
Design dat verder gaat dan trends
Balcoon is ontworpen om generaties mee te gaan. De materialen en kleuren zijn bewust gekozen om voorbij vluchtige mode te kijken, en de collectie sluit perfect aan bij zowel hedendaagse residentiële badkamers als exclusieve projectinrichtingen.
Patricia Urquiola's Balcoon keramische, rimless-wc's en bidets, met een DuraShield®-coating die bacteriën actief elimineert en schoonmaken vergemakkelijkt.
Balcoon X005 Vanity Unit Terracina BA9063 Lava Clay Terra
Functionele elegantie en duurzame innovatie
Elke component in de Balcoon-serie combineert design met gebruiksgemak. Denk aan slimme opbergoplossingen, intuïtieve ergonomie en onderhoudsvriendelijke oppervlakken. De gebruikte technieken – zoals DuraShield® – onderstrepen Urquiola’s visie: schoonheid is pas echt waardevol als het duurzaam en functioneel is.
Balcoon by Patricia Urquiola is vanaf nu verkrijgbaar via geselecteerde dealers. Voor meer informatie, bezoek duravit.nl.
Bij Dansani zijn badkamers onze passie. Sinds 1983 creëren wij doordacht ontworpen badkamers en brengen wij de ideeën van onze klanten tot leven in heel Europa. Wat begon als een toewijding aan kwaliteit en vakmanschap is uitgegroeid tot een designfilosofie, gevormd door de manier waarop mensen leven, bewegen en rust vinden in hun huis. Tegenwoordig is Dansani actief op negen internationale markten, geleid door een compromisloze benadering van functionaliteit, Deens design en verfijnd vakmanschap.
Hotbath ontwikkelt badkameroplossingen waarin design, functionaliteit en afwerking samenkomen. Van wellness-elementen tot accessoires en details: elk onderdeel is ontworpen om de badkamer als één rustig, samenhangend geheel te laten functioneren.
Kort nadat de Deense architect Arne Jacobsen in 1961 een wedstrijd won met zijn ontwerp voor de Nationale Bank van Denemarken, werd hij benaderd door Verner Overgaard, de eigenaar van VOLA, die hem zijn voorstel presenteerde voor een nieuw type wandgemonteerde mengkraan.