The NORM Bangkok als nieuw ijkpunt voor restaurant, nightlife en design
Bangkok ontwikkelt zich snel als stad waar gastronomie, nightlife en design steeds vaker samenvallen. The NORM past naadloos in die beweging. Geen uitbundige rooftop bar gericht op spektakel, maar een sociaal clubconcept waar rust, ontwerp en aandacht voor het moment centraal staan, hoog boven de stad en direct aan het groen van Lumphini Park.
Een rooftop met perspectief
Gelegen op de 42e verdieping van Central Park Offices in Silom Bang Rak, neemt The NORM een zeldzame positie in binnen Bangkok nightlife. Parkzijde, open naar licht en lucht, met uitzicht op zowel stedelijke dichtheid als landschappelijke ruimte. Die fysieke context bepaalt het karakter van de plek: minder prikkels, meer aanwezigheid. The NORM nodigt uit tot vertraging, zowel overdag als in de avond.
Scandinavische ontwerpprincipes in een Aziatische metropool
Het interieurconcept is geworteld in Scandinavische leefprincipes: modernistische helderheid gecombineerd met warmte en tactiliteit. In samenwerking met NORSE REPUBLICS en ingericht met iconische stukken van Fritz Hansen, ontstaat een omgeving waarin design niet domineert, maar ondersteunt. Meubels en materialen zijn gekozen om comfort, gesprek en langdurig verblijf te stimuleren, een benadering die haaks staat op veel vluchtige nightlifeconcepten.
Hospitality zonder nadruk
The NORM profileert zich als social club voor het Bangkok van nu. Dranken sluiten aan bij het moment, gesprekken ontstaan vanzelf en de sfeer legt zich rustig over de ruimte. Deze vorm van hospitality is bewust ingetogen en mensgericht. Niet de bar als podium, maar de gast als uitgangspunt. Dat maakt The NORM relevant binnen zowel de restaurant scene als het bredere nachtleven van Bangkok.
Design als gedragsarchitectuur
De keuze voor Fritz Hansen meubilair is meer dan esthetisch. Veel van deze ontwerpen zijn oorspronkelijk ontwikkeld voor publieke omgevingen waarin comfort, duurzaamheid en gebruik centraal staan. In deze rooftop setting functioneren ze als stille regisseurs van gedrag: ze nodigen uit tot blijven zitten, observeren en verbinden. Design wordt hier ingezet als gedragsarchitectuur, niet als decor.
lees ook
Nieuwe luxe rivierschepen van Scenic Group in Europa en Azië
Scenic Group kondigt drie nieuwe rivierschepen aan die vanaf 2027 en 2028 in Europa en Azië zullen varen. Met nieuwe routes op de Douro en de Mekong ligt de nadruk op kleinschaligheid, comfort en een meer gelaagde manier van reizen.
Pasen krijgt in Zuid Limburg een uitgesproken culinair en sfeervol karakter. In de historische huizen van Oostwegel Collection draait het om samenzijn, gastronomie en het beleven van de lente, van Maastricht tot Valkenburg.
Kroatië staat bekend als zomerbestemming, maar in de lente toont het land zich van een veel interessantere kant: rustiger, groener en authentieker. Dit is het seizoen waarin je het land echt ervaart.