Sinds 2012 staat THE BUTCHER synoniem voor juicy burgers, haute fastfood en een onmiskenbare urban vibe. Na succesvolle vestigingen in Amsterdam breidt het iconische burgerconcept van THE ENTOURAGE GROUP dit najaar uit naar een nieuwe bestemming: Schiphol Airport.

Vanaf november kunnen reizigers en luchthavenmedewerkers terecht bij de pop-up van THE BUTCHER in het vernieuwde foodcourt tussen Lounge 2 en 3, direct na de securitycontrole. De locatie is strategisch gekozen: dagelijks passeren hier meer dan 150.000 passagiers.
“Schiphol is de perfecte plek om onze signatuurervaring te delen,” zegt medeoprichter Yossi Eliyahoo. “THE BUTCHER staat voor snelle kwaliteit, en juist reizigers waarderen dat moment van écht genieten – ook als ze haast hebben.”
Op het menu staan alle favorieten, van THE BUTCHER With Cheese tot The Daddy en de Double Smashed. Daarnaast worden Back Ribs, Schnitzel, Entrecote Steak, salades en (boozy) milkshakes geserveerd. Alles wordt à la minute bereid, met oog voor smaak en snelheid.
De pop-up is een voorbode van meer. In 2026 opent THE BUTCHER een vaste locatie in het vernieuwde foodcourt van Lounge 1, gevolgd door een nieuwe vestiging van Toni Loco – bekend van zijn American style 50-centimeter pizza’s – op zowel Schiphol Plaza als in Lounge 1.