Gastronomie staat centraal in Finca Victoria. In het restaurant Al Kostat del Mar, ondergebracht in de oorspronkelijke kloostergang, proef je moderne Catalaanse gerechten van de houtskoolgrill. In de Finca Kitchen & Bar geniet je op elk moment van de dag van oesters, verse pasta of een cocktail bij de open haard.
Voor ontspanning biedt Finca Victoria een privézwembad met stijlvolle ligbedden en een wellnessruimte met sauna, jacuzzi, fitness en behandelingskamers. Op loopafstand ligt de intieme strandclub La Caseta del Mar, exclusief voor gasten, met champagne, oesters, verse handdoeken en ligbedden met uitzicht op zee.
Finca Victoria is meer dan een hotel – het is een mediterrane retraite waar gastvrijheid, geschiedenis en design samenkomen. De locatie in Begur, vlak bij baaien als Aiguablava en wandelroutes als de Camins de Ronda, maakt het tot een ideale bestemming voor rust, natuur en verfijnde beleving.
Meer informatie en boekingen: designhotels.com/hotels/finca-victoria